Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 серпня, 22:31:08

Рятувальники ліквідували пожежу трьох гаражів

13.07.2018   06:56

12 липня о 04:24 до оперативно-координаційного центру У ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення, що в одному з автомобільних кооперативів м. Чернігова горить гараж.

До місця пригоди оперативно прибуло два відділення пожежно-рятувальних підрозділів міста. На цей час вогонь розповсюдився ще на два поруч розташовані гаражі, в яких знаходились автомобілі "Москвич-412" та "ВАЗ-21013".

Завдяки оперативним та професійним діям вогнеборців пожежу о 05:05 було локалізовано, а о 05:10 остаточно ліквідовано.

В результаті пожежі вогнем знищено два легкових автомобіля, майно в трьох гаражах, пошкоджено їх конструктивні елементи. Жертв та постраждалих немає. Причина пожежі наразі встановлюється.

Від обласного У ДСНС на гасіння пожежі залучалось 8 чоловік особового складу та 2 одиниці спеціальної техніки.




УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Корюківського районного відділу впродовж двох годин розшукали зниклу дитину 17:18

Учора до поліції надійшло повідомлення про зникнення 16-річної дівчини у селищі Холми.

У Ніжині поліцейські виявили та вилучили з незаконного обігу 3,5 тонни спирту 16:37

Під час патрулювання Ніжинської громади інспектори відділу реагування патрульної поліції Ніжинського районного управління поліції зупинили водія автомобіля за порушення Правил дорожнього руху.

У Куликівській громаді запрацював соціальний маршрут для мешканців віддалених сіл 16:06

Гуманітарна місія «Проліска» запустила черговий соціальний маршрут для мешканців віддалених населених пунктів області. Цього разу — на Куликівщині. Основна мета — забезпечити людям доступ до необхідних послуг та допомогти самостійно вирішувати повсякденні питання.

Холминській ТГ громада-партнер із Закарпаття надала комп’ютерну техніку 15:25

У межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Холминська ТГ отримала від Дубівської громади Закарпатської області вісім комп’ютерів. Їх нещодавно доставили до Дубового від благодійної організації з Австрії.

Веслувальники Чернігівщини здобули чотири бронзові медалі на чемпіонаті України 15:04

З 04 до 09 серпня в місті Умань відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2010–2011 та 2012–2013 років народження з веслування на байдарках і каное.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини