Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 13 грудня, 02:12:28

Піротехніки ДСНС знищили 6 фугасних авіаційних бомб

12.07.2018   07:32

11 липня фахівцями групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Чернігівській області знищено 6 фугасних авіаційних бомб, з яких 4 - ФАБ-50 та 2 - ФАБ-10 часів Другої світової війни.

Напередодні на відкритій території біля с. Количівка Чернігівського району місцеві мешканці натрапили на небезпечний предмет, про що відразу повідомили рятувальників. До їх прибуття місце знахідки охороняли співробітники Національної поліції.

Піротехніками ДСНС було встановлено, що це 50-кілограмова фугасна авіаційна бомба ФАБ-50. При додатковому обстеженні прилеглої території сапери виявили ще три одиниці ФАБ-50 та дві одиниці ФАБ-10 часів Другої світової війни.

Спецавтомобілем авіабомби були вивезені у безпечне місце за межами населеного пункту та о 14:40 знищені у встановленому порядку. Хотілося б зазначити, що дальність розльоту осколків кожного з виявлених боєприпасів становить від 200 до 1000 метрів.
 



УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства»

На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

12 грудня: цей день в Україні і світі

12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05

День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини