Поліція затримала підозрюваного у вбивстві односельця
Під час сварки чоловік ударив земляка обухом сокири по голові, сусід від отриманих тілесних ушкоджень помер.
6 липня до поліції надійшло повідомлення про виявлення тіла жителя Козелецького району із тілесними ушкодженнями кримінального характеру. На місце події прибула слідчо-оперативна група Козелецького відділення поліції ГУНП в Чернігівській області.
Судмедексперт констатував у загиблого відкриту черепно-мозкову травму голови, отриману внаслідок кількох ударів важким предметом.
Кримінальна поліція одразу почала проводити комплекс розшукових заходів, у рамках яких оперативники перевірили раніше судимих осіб, схильних до агресії, встановила коло знайомств загиблого та відновила хронологію подій минулого дня.
Поліція встановила, що напередодні увечері до помешкання потерпілого прийшов його сусід. На ґрунті раптово виниклих неприязних відносин між чоловіками спалахнула сварка, під час якої гість завдав кілька ударів обухом сокири по голові господарю.
Зловмисника затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України, йому оголошено про підозру.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (вбивство) - карається позбавленням волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression