Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 квітня, 11:18:50

Упродовж минулої доби рятувальники 4 рази залучалися до ліквідації пожеж

10.07.2018   12:30Агенцiя

Упродовж минулої доби на Чернігівщині виникло 4 пожежі, з яких 3 в житловому секторі громадян та 1 на транспорті. Причинами загорянь послужило порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів, а також необережність під час куріння.

МНС

МНС

Так, 10 липня о 00:06 до Служби порятунку "101" у Ніжинському районі надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку, по вул. Челюскіна, що у районному центрі. Оперативно на місце пригоди прибуло два відділення вогнеборців 16-ї Державної пожежно-рятувальної частини.

На цей час майже весь будинок був охоплений вогнем. Рятувальники  о 00:24 локалізували, а о 01:40 остаточно ліквідували пожежу. Вогнем знищено перекриття та покрівлю будинку по всій площі, пошкоджено стіни та майно.

Причиною виникнення пожежі послужила необережність під час паління 47-річного господаря будинку. На щастя ніхто з людей не постраждав.

У зв’язку з цим, рятувальники звертаються до громадян щодо дотримання заходів пожежної безпеки у побуті. В жодному разі не паліть у помешканнях, це може призвести до трагедії. Бережіть своє життя і майно від вогню.
 

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини