Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 серпня, 02:09:23

В яких селах Чернігівщини з 9 липня не буде газу

09.07.2018   07:48Агенцiя

ПАТ "Чернігівгаз" повідомляє своїх клієнтів, що 9 липня, у зв`язку з проведенням планових ремонтних робіт на складових газорозподільної системи та планово-технічного обслуговування газопроводів, в 5 селах Чернігівської області буде тимчасово призупинено газопостачання.

У зв'язку з плановими роботами на газорозподільній системі населених пунктів, мешканцям наступних сіл тимчасово буде відключене газопостачання:
    с. Красне Чернігівського району (з 9 по 13 липня)
    с. Петрушівка Ічнянського району (з 9 по 13 липня)
    с. В. Щимель Сновського району (з 9 по 14 липня)
    с. Скрипчин Козелецького району (з 9 по 11 липня)
    с. Журавка Варвинського району (з 9 по 13 липня)

У разі дострокового завершення робіт повторний пуск газу розпочнеться раніше.

З метою уникнення аварійних ситуацій, споживачам природного газу необхідно перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами.

Для оперативного відновлення газопостачання просимо споживачів забезпечити безперешкодний доступу представникам газової компанії до газових приладів та пристроїв. Пуск газу в квартири буде проводитися за умови присутності господарів або їх представників (повнолітніх членів сім’ї) та відсутності порушень правил безпеки систем газопостачання.


ПАТ "Чернігівгаз"

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини