Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 грудня, 07:54:34

Круглий стіл "Легалізація заробітної плати та зайнятості населення"

07.07.2018   11:30

6 липня у великій залі Ніжинської міської ради відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Легалізація заробітної плати та зайнятості населення – один з важливих факторів соціальної стабільності в суспільстві» під головуванням директора Чернігівського обласного центру зайнятості Лідії Падалки.

У заході взяли участь заступник міського голови Сергій Осадчий, представники органів виконавчої влади, депутати міської ради, начальник управління праці та соціального захисту населення Валентина Кулініч, начальник управління Держпраці в Чернігівській області Сергій Дорошенко, начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Лисобикова, директор Ніжинської міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Володимир Власенко, начальник Ніжинського обьєднаного управління Пенсійного фонду України Алла Севостьянова, начальник Ніжинської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Чернігівській області Геннадій Тараненко та підприємці міста.

Розпочала засідання Лідія Падалка. Вона наголосила, що мета цього заходу – донести до громадськості інформацію про ситуацію на ринку праці та існуючі ризики, що породжують тіньову зайнятість. Лідія Василівна також повідомила присутніх щодо ситуації на ринку праці Чернігівщини та вплив неформальної зайнятості і міграційних процесів на забезпечення потреб роботодавців у кадрах. За її словами, основними глобальними проблемами у сфері зайнятості на сьогоднішній день є: демографічне скорочення (спостерігається низька народжуваність, скорочення осіб працездатного віку) та трудова міграція( 6 мільйонів українців виїхало за кордон).

Сергій Осадчий поінформував про фінансово-економічну ситуацію  Ніжина та важливість створення нових робочих місць. Сергій Олександрович зазначив, що 60% міського бюджету складає податок з доходів фізичних осіб.

Сергій Дорошенко розповів про легалізацію заробітної плати і трудових відносин – соціальна захищеність громадян.

Людмила Лисобикова ознайомила з процедурою надання якісних соціальних послуг роботодавцям – один з пріоритетних напрямків роботи служби зайнятості.

Володимир Власенко повідомив присутнім особливості сучасного ринку праці м. Ніжина.

Алла Севостьянова розповіла про зміни в законодавстві щодо пенсійного забезпечення громадян.

Геннадій Тараненко ознайомив з проблемами легалізації зайнятості і тіньових заробітних плат та шляхи їх роз’яснення.

Валентина Кулініч надала роз’яснення щодо надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

Також в ході зустрічі були обговоренні проблемні питання щодо збереження і розвитку трудового потенціалу та можливих шляхів їх вирішення; щодо умов розвитку підприємств та можливостей підвищення соціальних гарантій працівників; про організацію робіт тимчасового характеру.


Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

Відновлення школи №13, житло для ВПО та поповнення парку комунальної техніки: результат роботи Чернігівради з партнерами 15:12

Попередній робочий тиждень був результативним для Чернігівської міської ради у питаннях співпраці з міжнародними партнерами.

29 листопада 2023 року відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна серед рівних» 15:07

Це простір, де жінки та дівчата можуть зустрічатися одна з одною, об’єднуватися, отримувати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу.

Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій продовжили до 30 грудня 15:05

Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини