На Чернігівщині СБУ провела планові антитерористичні навчання
Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України в Чернігівській області провела планові контрдиверсійні командно-штабні навчання на базі одного з військових об’єктів.
У заході взяли участь регіональні підрозділи СБ України, представники Нацполіції, Збройних Сил України, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Нацгвардії органів місцевої влади та місцевого самоврядування.
Метою тренувань стало підвищення рівня міжвідомчої взаємодії для попередження можливих терористичних та диверсійних загроз на військовому об’єкті.
У ході навчань учасники відпрацювали систему заходів, спрямованих на нейтралізацію диверсійно-терористичних груп, виявлення і знешкодження вибухових пристроїв та ліквідації наслідків диверсійного акту.
Після завершення тренувань координаційна група АТЦ проаналізувала результати відпрацьованих завдань та окреслила коло питань, які необхідно враховувати у подальшій професійній підготовці підрозділів – суб’єктів боротьби з тероризмом.
Прес-група Управління СБ України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень 11:49
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури встановили, що 56-річний директор підприємства організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму майже 14 мільйонів гривень.
Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 11:48
Вчора, 25 січня, росіяни поцілили дронами по житловому району в м. Семенівка Новгород-Сіверського району. Інформація про постраждалих не надходила.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.
26 січня: цей день в Україні і світі 08:43
День 1433 Російська агресія - Day 1433 Russian aggression
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.