Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 грудня, 04:37:07

Рятувальники продовжують роботи з ліквідації наслідків підтоплення

04.07.2018   13:44

Упродовж минулої доби рятувальниками підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області проводились роботи по ліквідації наслідків підтоплення приватних будівель по вул. Гончій, 93 та Кривулевській, 3а.

Для проведення невідкладних робіт було залучено 2 одиниці техніки та 8 чоловік особового складу.
   
Продовжує функціонувати у цілодобовому режимі пункт забезпечення життєдіяльності постраждалого населення, що розгорнуто рятувальниками по вул. Декабристів, 5а.

Упродовж трьох діб по допомогу звернулися 196 осіб. 2 липня по вул. Декабристів, 45 надзвичайники встановили додатково ще один намет для забезпечення життєдіяльності постраждалого населення, який також працює у цілодобовому режимі. В обох наметах постраждалі можуть отримати гарячий чай, продукти харчування та одяг.
   
Нагадаємо, 30 червня внаслідок складних погодних умов сталося підтоплення 110 домогосподарств та об'єктів різних форм власності на 40 вулицях м. Чернігова.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

 «Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника

«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54

Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.

Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур

Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур 11:52

Станом на 4 грудня три області України вийшли у лідери за валовим збором зернових та зернобобових культур. Першість утримує Чернігівська область, впевнено випереджаючи Хмельниччину та Вінниччину.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:23

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

9 грудня: цей день в Україні і світі

9 грудня: цей день в Україні і світі 08:48

День 1385 Російська агресія - Day 1385 Russian aggression

У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14

Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини