Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 червня, 11:49:39

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

04.07.2018   09:24Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території Чернігівської області за період з 8:00 3 липня до 8:00 4 липня.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме:  1 пожежу в житловому секторі та 1 випадок виявлення боєприпасів часів Другої світової війни.


Пожежі в житловому секторі – 1.


Виявлення боєприпасів часів Другої світової війни – 1:

Біля с. Матіївка Бахмацького району на відкритій території о 14 год. 30 хв. 3 липня було виявлено артилерійській снаряд калібру 76 мм часів Другої світової війни. Знищення даного вибухонебезпечного предмета планується здійснити групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління ДСНС  України у Чернігівській області 4 липня.


Інші повідомлення:

Протягом доби проводилися роботи щодо відкачці води з підвальних приміщень в м. Чернігові по вулиці Кривулевського, 3А та вулиці Гончій, 93, які були підтоплені 30 червня внаслідок сильної зливи.


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах  8-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 10 мкр/год., Ніжин –  10 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 8 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 11 мкр/год.


Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 03 липня до 20 години 04 липня очікується мінлива хмарність, вночі без істотних опадів, вдень невеликий дощ. Вітер південно-західний 7-12 м/с, вдень місцями пориви 15-20 м/с. Температура по області вночі 9-14º тепла, вдень 19-24º тепла.
По Чернігову вночі без істотних опадів, вдень невеликий дощ. Вітер південно-західний 7-12 м/с. Температура вночі 11-13º тепла, вдень 21-23º тепла.

Останні новини Чернігівщини

Кулінарний хаб у Чернігові — майданчик для змін у харчуванні дітей області 11:28

Цього року в КЗ «Чернігівський центр ПТО» Чернігівської обласної ради запрацював кулінарний хаб — єдиний в регіоні. На його потужностях, окрім учнів профтеху, освоюючи нові для себе технології, вчаться готувати й кухарі, що працюють у шкільних їдальнях або на дотичних підприємствах.

Поліція проводить перевірку за фактом ймовірних хуліганських дій у Чернігові 10:07

Учора до поліції надійшло повідомлення, що в місті Чернігові на зупинці перебуває невідомий хлопець, який тримає в руках предмет, що схожий на пістолет і споряджає його набоями.

Повідомлення про початок відбору кандидатів до складу Ради ветеранів при Чернігівській обласній державній адміністрації 09:26

Відповідно до розпорядження (pdf, 252 КБ) начальника Чернігівської обласної військової адміністрації від 20 червня 2025 року № 783 «Про утворення ініціативної групи» та з урахуванням Порядку та умов відбору кандидатів до складу Ради ветеранів при Чернігівській обласній державній адміністрації, затверджених заступником голови Чернігівської обласної державної адміністрації 20 червня 2025 року (далі – Порядок та умови), 23 червня 2025 року оголошується початок відбору кандидатів до складу Ради ветеранів при Чернігівській обласній державній адміністрації (далі – Рада ветеранів).

Відновлено гаряче водопостачання за низкою адрес у Чернігові 08:50

Комунальне підприємство «Теплокомуненерго» Чернігівської міської ради інформує, що 20 червня 2025 року о 17:00, після завершення аварійно-ремонтних робіт на теплових мережах, відновлено подачу гарячої води до житлових будинків, закладів освіти та охорони здоров’я за численними адресами міста.

У Прилуках поліція задокументувала спробу нетверезого водія надати неправомірну вигоду поліцейським 08:28

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції викрили 41-річного водія мопеда «Honda», який керував транспортом у нетверезому стані. За відмову від складання адміністративних матеріалів правопорушник пропонував поліцейським неправомірну вигоду в сумі 300 доларів США.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини