Поліція затримала двох магазинних злодіїв
Корюківські поліцейські вирахували та затримали двох злодіїв, які винесли з сільського магазину алкоголь та харчі.

В ніч на 29 червня в одному з сіл Корюківського району невстановлені особи шляхом віджиму замка тильної двері проникли до сільського магазину. Зловмисники викрали горілчані вироби та харчові продукти.
Під час огляду місця події слідчо-оперативна група поліції вилучила речові докази та сліди, які залишили крадії. В ході оперативно-розшукових заходів оперативники Корюківського відділення поліції встановили, що до крадіжки причетні двоє раніше судимих мешканців районного центру. Чоловіки в скоєному зізналися та надали правдиві свідчення. Викрадене частково вилучено.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому) - карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
“Русалонька”: чаруюча прем’єра! 10:14
Чиста і прекрасна історія кохання! 14 червня 2025 року чернігівські глядачі мали змогу вперше зануритися у магію підводного світу, де чарівна Аріель бореться за свою любов.

Понад половина ветеранів стикається з перешкодами при працевлаштуванні, — дослідження Українського ветеранського фонду 10:10
Більш як половина опитаних захисників і захисниць зазначають, що стикалися з перешкодами під час пошуку роботи після звільнення зі служби.
Про річні досягнення Чернігівщини в утвердженні національної ідентичності – на засіданні профільної коордради 10:07
Результати виконання у 2024 році плану заходів з реалізації Стратегії з утвердження української національної та громадянської ідентичності на період до 2030 року – одне з питань, розглянутих на сьогоднішній зустрічі.
«Влучність та майстерність: чернігівські стрільці — серед кращих на чемпіонаті України у Вінниці» 10:04
З 06 червня у Вінниці проходить чемпіонат України серед спортсменів 2007 р.н. зі стрільби кульової.

16 червня: цей день в Україні і світі 08:01
ДЕНЬ 1209 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1209 RUSSIAN AGRESSION