Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 13 вересня, 23:07:25

За нанесення умисних тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть дружині, винуватого засуджено до 9 років позбавлення волі

30.06.2018   11:26

Вироком Менського районного суду місцевого жителя визнано винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого).

У судовому засіданні прокурором доведено, що у січні 2018 року колишній учасник бойових дій, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, знаходячись за місцем свого проживання у с. Березна, Менського району, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, наніс 11 ударів ногами та руками в область голови та тулубу, також ножем 7 різаних ран обличчя, грудної клітини, кінцівок власній дружині.

У подальшому, внаслідок набряку головного мозку, який виник в результаті внутрішньочерепної травми, потерпіла померла у Менській центральній районній лікарні.

Врахувавши позицію прокурора щодо суспільної небезпеки злочину, вчинення його у стані алкогольного сп’яніння, з особливою жорстокістю суд призначив покарання у вигляді 9 років позбавлення волі.


Прес-служба прокуратури області

Останні новини Чернігівщини

Мінрозвитку оголошує відбір проєктів, фінансування яких може здійснюватися за кошти, залучені в рамках спільних з ЄІБ проєктів 11:23

Розпочато відбір проєктів, реалізація яких буде здійснюватися за рахунок «Програми відновлення України ІІІ» (Транш В) та нерозподілених залишків коштів програм «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» та «Програма з відновлення України».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:19

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Ультразвукова діапедевтика в практиці лікаря первинної ланки при урологічній патології 10:02

Урологічні хвороби залишаються однією з основних проблем в Україні.

Поліція Чернігівщини перекрила канал незаконного переправлення військовозобовʼязаних через державний кордон 09:37

Поліцейські припинили діяльність міжрегіональної злочинної групи, яка нелегально переправляла військовозобовʼязаних чоловіків за межі України. Вартість «послуги» сягала 6000 доларів з однієї особи. Фігурантів, причетних до організації незаконного перетину кордону, затримали та повідомили їм про підозру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини