Піротехніки ДСНС знищили 5 вибухонебезпечних предметів
26 червня розрахунками групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення УДСНС України у Чернігівській області знищено 5 вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни.
Об 11:40 знищено 2 артилерійських снаряди калібром 122 мм, що були виявлені напередодні на відкритій території біля с. Малинівка Чернігівського району.
О 13:40 піротехніками ДСНС знищено 1 мінометну міну калібром 50 мм та 1 артилерійський снаряд калібром 45 мм. Їх виявили мешканці с. Новий Білоус Чернігівського району на власній присадибній ділянці.
О 15:30 рятувальники знищили 1 мінометну міну калібром 120 мм часів, що була виявлена на околиці с. Ковпита Чернігівського району.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.
Із кур’єрки у водійки 10:21
Наталія Демʼянець з Ічні довела: мрії не мають «чоловічих» чи «жіночих» професій. За освітою вона бухгалтер, але тривалий час не працювала за фахом
Перше загальнокомандне місце Чернігівської області на чемпіонаті України з біатлону 10:20
Вітаємо команду Чернігівської області з першим загальнокомандним місцем на чемпіонаті України з біатлону серед юнаків та дівчат, що відбувся у селі Яворів Львівської області в період з 24 до 28 лютого 2026 року.