Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 вересня, 02:32:14

Більше двох тонн м'ясної продукції сумнівної якості не потрапило на столи громадян

09.07.2012   14:48

Для забезпечення карантинно-ветеренарних заходів працівниками відділу ветеринарної міліції УМВС України в Чернігівській області було проведено ряд перевірок підконтрольних об'єктів з метою нагляду за дотриманням вимог законодавства України у сфері безпеки та якості харчових продуктів.

Зокрема, спільно з працівниками Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю та дільничними інспекторами міліції протягом червня здійснено 58 перевірок підконтрольних об'єктів, в тому числі 15 суб'єктів господарювання на ринках та дрібних маркетів, 12 складів, баз, супермаркетів, 3 м'ясопереробні підприємства, 5 молокоприймальних пунктів, 12 господарств різної форми власності з утримання великої рогатої худоби та 11 інших об'єктів.

За результатами проведеної роботи за недотримання вимог нормативно-правових актів на 60 осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення за ознаками статті 107 КУпАП. Обмежено обіг більше двох тонн продукції тваринного походження, термін придатності якої закінчився або на яку на час перевірки не було документів, щоб підтверджували її безпечність та якість.

З метою профілактики харчових токсикоінфекцій проведено перевірки трьох дитячих оздоровчих таборів та семи фастфудів в місцях масового відпочинку громадян, де за виявлені порушення складено 9 адміністративних протоколів. Можна лише уявити, скількох громадян ці заходи врятували від лікарняних ліжок.

Останні новини Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте закриття проєкту «АртБліндаж» 11:00

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізувався громадською організацією ветеранів «Спілка 13 БТРО» спільно з Чернігівською міською комунальною Централізованою бібліотечною системою.

Поблизу Чернігова поліцейські затримали вантажівку, водій якої залишив місце ДТП 10:40

Група реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління поліції зупинила вантажний автомобіль з явними механічними пошкодженнями за півсотні кілометрів від місця автопригоди з потерпілими, скоєної на території Сновської громади.