Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 квітня, 06:17:26

У Чернігові визначили перевізників для автобусних маршрутів № 18 та № 47

26.06.2018   11:45

У Чернігові 25 червня відбувся конкурс на право здійснення перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

Загалом було подано дві пропозиції: від ФОП Осипенко С. Г. на маршрут № 18 (Дитячий світ – Дачі (Рудка) та від ФОП Гребінник А. В. на маршрут № 47 (Хімволокно – Дачі (Якубівка). Подані заявки були погоджені відповідною комісією.

На інші три позиції (маршрут № 22-а, № 29 та № 36) пропозицій не надійшло. Як зазначив начальник управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку міської ради Олександр Рижий, подальшу долю цих маршрутів визначатиме транспортна рада, яка прийматиме рішення щодо зміни руху маршруту чи взагалі виводити їх з міської транспортної мережі.

Наразі маршрут № 36 (№ 36-с) тимчасово обслуговує КП «ЧТУ». Маршрути № 29 та № 22-а не обслуговуються.

Заступник міського голови Андрій Черненко наголосив, що наразі необхідно терміново вирішити дане питання, щоб забезпечити перевезення мешканців за цими маршрутами. Наприклад, при можливості підписати додаткові угоди з перевізниками. Він також зазначив, звертаючись до представника перевізника маршруту № 47, щоб на кінцевих автобусних зупинках були розміщені чіткі затверджені графіки руху маршруту, а у салонах автобусів висіли переліки пільгових категорій громадян.

Крім того, члени комісії звернули увагу на чистоту в салонах, зовнішній вигляд, фаховість, а також, що є дуже важливим, перевірку стану здоров’я водіїв.

За умовами конкурсу, для здійснення перевезень пасажирів на міських маршрутах загального користування у м. Чернігові допускалися автобуси:
     зареєстровані відповідно до чинного законодавства;
     які перебувають у належному технічному стані;
     обладнані не менше, ніж двома входами/виходами для пасажирів з автоматичним відкриванням дверей для автобусів, що працюють у звичайному режимі руху.

За додатковими умовами, перевізник зобов’язаний, зокрема, впродовж 2-х місяців з дати укладеного з Організатором договору про організацію пасажирських перевезень за власні кошти обладнати всі автобуси засобами GPS-моніторингу, підключити їх до системи, забезпечувати належну експлуатацію та постійну роботу встановлених засобів GPS-моніторингу, а також ремонт, модернізацію та заміну; передати усі майнові та немайнові права на GPS-дані про роботу автобусів, отримані в результаті надання послуг з перевезення пасажирів, управлінню транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради. Крім того, встановити автоматизовані системи безготівкової оплати проїзду на автобуси, які пропонуються для роботи на маршрутах, що є об’єктами конкурсу, упродовж 6 місяців з дати, яка буде визначена наказом Організатора.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Депутати готуються до 39-го засідання сесії: відбулася погоджувальна рада 17:54

Підтримка ЗСУ, відновлення інфраструктури, оренда земельних ділянок через аукціони. Ці та інші питання, які стосуються життєдіяльності та функціонування міста, розглянуть депутати та депутатки Чернігівської міської ради на найближчому засіданні сесії.

«Ялівщина» та проєкти звернень-рекомендацій Громадської ради – на черговому засіданні Президії 17:13

«Громадськість неодноразово ставала на захист РЛП «Ялівщина», щоб вберегти її від забудови. Ще минулого року на сесію облради винесли на затвердження Проєкт організації території регіонального ландшафтного парку «Ялівщина», охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів та об’єктів.

На Прилуччині під час пожежі загинула літня жінка 16:39

Сьогодні близько 11 години до прилуцьких рятувальників надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку у районному центрі.

Герої посмертно: ще 37 нагород передали рідним 16:08

Ордени Богдана Хмельницького та "За мужність" ІІІ ступеня, медалі «За військову службу Україні» сьогодні передали дружинам, дітям, батькам та іншим близьким Героїв.

За добу сапери виявили 20 вибухонебезпечних предметів 15:29

Впродовж доби саперами частини піротехнічних робіт, підводного та гуманітарного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини