Рятувальники та правоохоронці зі службовими собаками, місцеве населення проводили пошуки зниклого у лісі 82-річного чоловіка
25 червня о 17:45 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що у лісовому масиві поблизу с. Деснянка Чернігівського району зник 82-річний чоловік.
Перебуваючи на власній присадибній ділянці дачного масиву він пішов у ліс і тривалий час не повертався.
Його дружина і знайомий намагалися самостійно знайти дідуся, але пошуки не дали результату, тож вони звернулася за допомогою до правоохоронців і рятувальників.
Для проведення пошукових робіт було сформовано групу із 19 осіб, до якої увійшли правоохоронці й рятувальники зі службовими собаками, представники лісового господарства та місцеве населення.
О 20:20 чоловік знайшовся. Як з`ясувалося, він заблукав у лісі, а коли самостійно вийшов з нього, натрапив на місцевих мешканців. Вони вже і вказали чоловікові дорогу додому.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14
Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.
Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.
У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44
Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.