Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 квітня, 12:51:47

Прокуратурою в суді оскаржено протиправні дії органу місцевого самоврядування щодо ненадання знижки з оплати харчування дітей з багатодітних родин

26.06.2018   08:29

Сосницьким відділом Менської місцевої прокуратури систематично вивчається стан дотримання вимог законодавства при організації навчального та виховного процесу у закладах освіти Сосницького району.

Як встановлено, на балансі Спаської сільської ради Сосницького району Чернігівської області знаходиться дошкільний навчальний заклад, який відвідує 19 дітей, з них 3 - з багатодітних сімей.

Закон України «Про дошкільну освіту» передбачає надання пільгових умов оплати харчування дітей у дошкільних навчальних закладах для багатодітних та малозабезпечених сімей та інших категорій, які потребують соціальної підтримки.

Пільгові умови оплати харчування дітей у дошкільних навчальних закладах для таких сімей надаються за рішенням органу місцевого самоврядування за рахунок коштів місцевого бюджету.

Сім\'ям, які мають трьох дітей і більше, за харчування дітей у державних і комунальних  дошкільних  навчальних закладах надається знижка у розмірі 50 відсотків.

Встановлено, що рішення про пільгові умови оплати харчування дітей у дошкільному навчальному закладі для багатодітних сімей Спаською сільською радою не прийнято.
                       
Як наслідок, Сосницьким відділом Менської місцевої прокуратури до суду подано позовну заяву про визнання протиправною бездіяльність сільської ради та зобов’язати її на черговій сесії розглянути питання щодо надання знижки за харчування дітей з багатодітних сімей у дошкільному навчальному закладу Сосницького району.
                       
Рішенням Чернігівського окружного адміністративного суду від 14.06.2018 позовні вимоги прокурора задоволено у повному обсязі, відповідне рішення сільською радою прийнято.


Сосницький відділ Менської місцевої прокуратури

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській області 10 закладів надають медичну допомогу при інсульті

У Чернігівській області 10 закладів надають медичну допомогу при інсульті 12:36

Допомога при гострому мозковому інсульті входить до Програми медичних гарантій, пацієнт із підозрою на інсульт безоплатно отримує всю необхідну діагностику, а у разі підтвердження діагнозу – лікування. У Чернігівській області допомогу при інсульті надають 10 закладів, які мають договір з Національною службою здоров’я України.

Легендарний лікер Jägermeister: як виготовляється та як правильно пити? 12:28

Більше восьмидесяти натуральних компонентів, строго виважена рецептура та понад 80 років історії — все це характеризує один з найвідоміших лікерів у світі, Jägermeister.

За матеріалами СБУ винесено вирок двом рашистам, які знущалися над мешканцями Чернігівщини

За матеріалами СБУ винесено вирок двом рашистам, які знущалися над мешканцями Чернігівщини 12:20

За матеріалами СБУ суд виніс вирок двом російським військовим, які скоювали воєнні злочини під час окупації Чернігівської області.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:31

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення, 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

За державну зраду та колабораційну діяльність судитимуть колишнього службовця ДСНС з Луганщини

За державну зраду та колабораційну діяльність судитимуть колишнього службовця ДСНС з Луганщини 09:28

Прокурорами Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно колишнього командира відділення частини спеціальної пожежної техніки аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС у Луганській області за фактами державної зради, вчиненої в умовах воєнного стану та колабораційної діяльності (ч. 2 ст. 111, ч. 7 ст. 111-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини