До гралися в азартні ігри
23 червня Чернігівською місцевою прокуратурою повідомлено про підзору адміністратору грального закладу за вчинення нею кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 203-2 КК України, а саме у зайнятті гральним бізнесом.
Досудовим розслідуванням встановлено, що підозрювана погодилась на пропозицію від невстановленої досудовим розслідуванням особи, про зайняття гральним бізнесом шляхом надання гравцям можливості доступу до азартних ігор, обслуговування гравців та отримання від них грошових коштів, видачу виграшу, зберігання та передавання грошових коштів.
Надалі, 20.02.2018, 21.02.2018, 26.02.2018, 05.03.2018, 06.03.2018, 12.03.2018 та 15.03.2018 підозрювана діючи з прямим умислом, з корисливих мотивів, з метою систематичного отримання незаконних прибутків, всупереч вимогам ст.ст.1, 2 Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» від 15.05.2009, здійснювала обов'язки адміністратора незаконного грального закладу, розташованого в одному з будинків по вул. Рокоссовського у м. Чернігові.
Досудове розслідування триває
Чернігівська місцева прокуратура
Останні новини Чернігівщини
Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08
Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.
Ментальне здоров’я та реінтеграція: у Чернігові фахівці обговорили підтримку звільнених з полону 16:07
Про реінтеграцію та підтримку людей після полону говорили під час навчального заходу, який відбувся сьогодні в змішаному форматі у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською.
Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49
Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.
Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15
Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.
Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20
Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.