Поліція затримала виробника амфетаміну
На Чернігівщині поліцейськими управління протидії наркозлочинності затримано чоловіка, який в автокооперативі поставив на потік виготовлення амфетаміну.
До управління протидії наркозлочинності ГУНП в Чернігівській області надійшла оперативна інформація, що житель обласного центру незаконно виготовляє заборонений психотропний засіб - амфетамін.
Поліцейські відкрили кримінальне провадження і в рамках нього за рішенням суду провели в одному з автокооперативів Чернігова санкціонований обшук. Підозри правоохоронців підтвердилися, в гаражі підозрюваного в присутності пойнятих оперативники виявили та вилучили розфасовану психотропну речовину – амфетамін масою близько 30г, до 5 літрів прекурсорів та грошові кошти у сумі близько 5 тисяч гривень.
Увесь процес виявлення та вилучення задокументовано та зафіксовано слідчими поліції, матеріали приєднані до кримінального провадження, відкритого за ознаками частини 2 статті 307 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) - карається позбавленням волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.