Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 17 червня, 11:41:41

Курсанти в ролі головних сержантів

09.07.2012   14:14

Майже 150 курсантів другого курсу Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка розпочали практику на базі 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України, що в селищі Десна на Чернігівщині.

Стажування триватиме майже місяць.

Слід відмітити, що серед практикантів 36 дівчат. Вони набувають необхідних знань та навичок  нарівні з хлопцями. 

Як повідомив керівник практики, начальник кафедри тактики та оперативного мистецтва військового факультету фінансів і права, кандидат технічних наук полковник Валентин Шмиголь, курсанти вперше, реалізуватимуть себе на посаді "Головний сержант механізованого взводу".

Це нововведення проводиться в рамках Програми формування загальновійськової складової професійної компетенції офіцерів управління тактичного рівня і спрямоване сформувати у курсантів лідерські якості та вміло їх застосовувати у подальшій службовій діяльності.

- Стажерів розподілено по підрозділам навчального центру, де вони, випробуватимуть себе в ролі заступників командирів механізованих взводів,  - розповів полковник Валентин Шмиголь.

Практику буде завершено складанням іспитів із видачею посвідчень про закінчення підготовки за військово-обліковою спеціальністю "Головний сержант механізованого взводу".

Останні новини Чернігівщини

Шляхом конкурсу обрано ще трьох керівників навчальних закладів у Чернігові

Шляхом конкурсу обрано ще трьох керівників навчальних закладів у Чернігові 11:39

Відбулася друга черга захистів перспективних планів у конкурсі на заміщення вакантних посад директорів чернігівських шкіл.

У Парафіївці і Тростянці відкрили новозбудовані амбулаторії

У Парафіївці і Тростянці відкрили новозбудовані амбулаторії 10:11

Мережа закладів охорони здоров’я Чернігівщини поповнилася двома об’єктами: у Прилуцькому районі відкрили амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

"Пліч-о-пліч стали біль і мужність" 10:03

Під таким гаслом відбулася зустріч членів обласної організації «Союз Чорнобиль України», ліквідаторів аварії на ЧАЕС та членів їх сімей. Участь у ній взяли заступниця голови ОДА Олена Дума та заступник голови обласної ради Дмитро Блауш.

Випускники другої інкубаційної програми для підприємців-початківців презентували свої проєкти

Випускники другої інкубаційної програми для підприємців-початківців презентували свої проєкти 09:54

16 червня в Агенції регіонального розвитку Чернігівської області відбулась презентація бізнес-проєктів другої Інкубаційної програми Центру підтримки підприємництва, інновацій та стартапів Business Hub Chernihiv Region.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 09:47

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини