Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 15 пожеж, 1 людина врятована
Упродовж минулої доби на території Чернігівської області виникло 15 пожеж, з яких 1 на об'єкті, 8 в житловому секторі, 5 в природних екологічних системах та 1 на транспорті, під час яких 1 особу врятовано.
Причинами загорянь у 7 випадках послужило необережність громадян у поводженні з вогнем, у 3 - коротке замикання електромережі, у 2 - розряд блискавки, у 1 випадку - порушення правил монтажу електроустановок та електромереж.
22 червня о 14:19 до Служби порятунку "101" у Куликівському районі надійшло повідомлення про пожежу в одній з квартир на четвертому поверсі багатоповерхового житлового будинку, що по вул. Миру, 45 у районному центрі. Оперативно на місце пригоди прибуло відділення вогнеборців 8-го Державного пожежно-рятувального посту УДСНС у Чернігівській області. На той момент в кімнатах оселі спостерігалося щільне задимлення.
Рятувальники у апаратах захисту органів дихання та зору під час проведення розвідки у помешканні виявили 64-річного чоловіка, який надихався небезпечних продуктів горіння та не міг самостійно вийти з небезпечної зони. Рятувальники вивели постраждалого на свіже повітря, проте від медичної допомоги чоловік відмовився.
Причиною виникнення пожежі послужило коротке замикання електромережі. Вогнем пошкоджено майно господаря.
22 червня о 13:58 до Служби порятунку "101" у Бахмацькому районі надійшло повідомлення про загорання на балконі п'ятиповерхового багатоквартирного житлового будинку, що по вул. Першотравневій, 30 у м. Бахмач. Його помітили перехожі і викликали рятувальників. Оперативно до місця пригоди прибуло два відділення вогнеборців 14-ої Державної пожежно-рятувальної частини УДСНС у Чернігівській області. На той момент спостерігалося інтенсивне горіння на балконі однієї із квартир на третьому поверсі і вогонь перекинувся на поруч розташовані 2 сусідні балкони.
Завдяки професійним діям рятувальників пожежу о 14:05 було локалізовано, а о 14:55 остаточно ліквідовано та не допущено розповсюдження вогню на кімнати помешкань. Причиною загорання послужила необережність під час куріння особи, яка встановлюється. Вогнем пошкоджено майно та облицювання балконів.
У зв’язку з цим, рятувальники Управління ДСНС України у Чернігівській області сподіваються на свідомість кожного громадянина та попереджають про недопустимість халатного відношення до заходів пожежної безпеки. Пам’ятайте, лише суворе їх дотримання допоможе Вам уникнути лиха. Будьте обережними, бережіть своє життя і майно від вогню.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57
Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.
Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55
Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:51
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50
День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».