В Чернігівській області селяни отримують гроші за корів
Селяни Чернігівщини, які утримують у своїх господарствах велику рогату худобу, з початку липня почали отримувати державні грошові дотації.
Так, перші 60 власників великої рогатої худоби у Чернігівській області, які подали документи у червні місяці отримали дотацію за молодняк великої рогатої худоби на суму 32 тисячі гривень.
За даними на початок липня ще близько 1200 фізичних осіб подали документи для отримання дотації на загальну суму близько півмільйона гривень.
Нагадаємо, що згідно постанови Кабінету Міністрів України №342 від 23 квітня 2012 року українські селяни мають право на дотацію за утримання молодняку великої рогатої худоби. Право на дотацію мають фізичні особи, які утримують молодняк великої рогатої худоби віком від 3-х до 15-ти місяців. За його збереження протягом 15 місяців вони отримають по 1000 гривень за кожну голову.
Наразі в області вже завершуються підготовчі роботи, в ході яких ідентифікована худоба фізичних осіб (отримані паспорти на ВРХ) та створений відповідний реєстр.
Прес-служба Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54
Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.
У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51
На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.
3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48
Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.
Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.