Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 грудня, 20:09:58

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

20.06.2018   09:02Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 19 червня до 8:00 20 червня.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме:  3 дорожньо-транспортні пригоди, 5 пожеж та 1 іншу подію. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.


Дорожньо-транспортні пригоди – 3 (за інформацією Управління превентивної діяльності ГУ НП в Чернігівській області):

- на 121 км автодороги Київ-Вишгород-Десна-Чернігів (Козелецький район
) близько 09 год. 19 червня водій автомобіля "ВАЗ-Нива" не впорався з керуванням, виїхав на узбіччя  та здійснив зіткнення з деревом. Внаслідок пригоди водій отримав тілесні ушкодження та був доставлений до військового шпиталю  (м. Чернігів);

- на 23 км автодороги Ріпки-Павлівка (Ріпкинський район) о 14 год. 50 хв.   19 червня водій  автомобіля "ВАЗ 2105" здійснив наїзд на працівника  філії "Ріпкинський райавтодор" ДП "Чернігівський облавтодор", який в цей час займався ямковим ремонтом даної дороги. Внаслідок пригоди  працівник отримав тілесні ушкодження та після надання медичної допомоги відпущений додому;

- на автодорозі  Кіпті-Глухів-Бачівськ (Борзнянський район) о 16 год. 11 хв. 19 червня  водій автомобіля "Фольксваген ЛТ-28" виїхав на смугу зустрічного руху, не впорався з керуванням та здійснив зіткнення з автомобілем "ВАЗ-212140". Внаслідок пригоди водій "ВАЗ-212140" отримав  тілесні ушкодження та був доставлений до  Борзнянської центральної районної лікарні.


Пожежі – 5, з них 3 пожежі в житловому секторі  та 2 випадки загоряння сухої трави та сміття на загальній площі 0,201 га.


Інші події
– 1:

В с. Біловежі Перші Бахмацького району 19 червня у складському приміщенні виявлені хімічні речовини для захисту рослин без відповідного маркування у кількості близько 1,5 т. Термін зберігання та власник не встановлені. Питання утилізації перебуває на контролі селищної ради с. Біловежі Перші.


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах   9-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин –  12 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 13 мкр/год., Покошичі – 11 мкр/год, Семенівка – 9 мкр/год., Сновськ – 11 мкр/год.


Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 19 червня до 20 години 20 червня очікується мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер північно-західний 7-12 м/с. Температура по області вночі 15-20º тепла, вдень 24-29º тепла. По Чернігову температура вночі 17-19º тепла, вдень 26-28º тепла.

Останні новини Чернігівщини

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36

У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.

На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.

17 грудня: цей день в Україні і світі

17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини