Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 18 вересня, 10:15:51

Для реалізації заходів з енергозбереження у Чернігові провели енергоаудити всіх лікарень

19.06.2018   09:23Агенцiя

18 червня в Чернігівській міській раді презентували результати енергоаудитів будівель міських лікарень міста.

У зустрічі взяли участь перший заступник міського голови Олександр Шевченко, заступник міського голови Ольга Хоніч, директор проекту «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях», GIZ  Грегор Брьомлінг, представник Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України Ірина Савинкова. Також на заході були присутні представники закладів охорони здоров’я.
 
Вітаючи учасників заходу, Ольга Хоніч нагадала, що перший енергоаудит був проведений у міській лікарні №2 у грудні минулого року. Наразі на умовах співфінансування з Проектом проведені енергоаудити інших 46-ти будівель медичних закладів міста. За рахунок коштів Проекту проводилися також навчання адміністративного та технічного персоналу медичних закладів міста.

За словами начальника управління економічного розвитку міста Людмили Максименко, Чернігів не вперше проводить енергоаудити бюджетних установ, зокрема, вже пройшли аудити закладів освіти міста – шкіл та дитячих садків. Їх результати були покладені в основу Програми "Підвищення енергоефективності в установах освіти м. Чернігова на 2015–2019 роки". Втім, лікарні – це досить складна система, яка потребує фахового підходу й у цьому місту допомагають фахівці компанії GIZ.

Проведення енергоаудиту необхідно для визначення шляхів економії енергоресурсів, коштів та створення комфортного мікроклімату в медичних закладах. За результатами складених звітів всіх закладів бюджетної сфери експертами GIZ спільно з містом будуть визначені найбільш ефективні заходи, що реалізовуватимуться як демонстраційні.


Довідково:


Учасниками проекту «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях», що впроваджується компанією GIZ, є два українські міста - Чернігів і Суми.
Вартість енгергоаудитів у Чернігові, виконаних на умовах співфінансуванння з Проектом – 516 тисяч грн, з них кошти GIZ– 361 тис. грн, міського бюджету – майже 155 тис. грн.


 
Прес-служба Чернігівської міської ради

 

Останні новини Чернігівщини

У Новгород-Сіверському відзначили День міста і вшанували захисників краю в роки Другої світової війни

У Новгород-Сіверському відзначили День міста і вшанували захисників краю в роки Другої світової війни 10:15

16 вересня перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш взяла участь у заходах з нагоди 78-ї річниці визволення Новгород-Сіверського від нацистських загарбників та святкування Дня міста.

На профорієнтаційну екскурсію до поліції Чернігівщини завітали старшокласники

На профорієнтаційну екскурсію до поліції Чернігівщини завітали старшокласники 10:00

У рамках проєкту «Моя майбутня професія — поліцейський» у ГУНП та Тренінговому центрі поліції Чернігівської області побували десятикласники чернігівської школи №33.

СБУ провела масштабні навчання з нейтралізації ворожих диверсійних груп поблизу північного кордону з РФ

СБУ провела масштабні навчання з нейтралізації ворожих диверсійних груп поблизу північного кордону з РФ 09:50

СБУ провела масштабні тактико-спеціальні навчання у Чернігівській та Сумській областях. У заходах було задіяно понад 1,5 тис. осіб і більше 100 одиниць техніки, в тому числі безпілотні літальні апарати.

Рибпатруль Чернігівщини за тиждень викрив 19 порушень правил рибальства

Рибпатруль Чернігівщини за тиждень викрив 19 порушень правил рибальства 09:30

З 9 по 16 вересня 2021 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 19 порушень Правил рибальства.

У Коропі відбувся міні-фестиваль здоров’я

У Коропі відбувся міні-фестиваль здоров’я 09:10

Жвава зона здоров’я, спорту й цінних життєвих знань днями працювала в нашому парку імені Миколи Кибальчича. У рамках компоненту Програми DOBRE «Голос громади у місцевому самоврядуванні» тут пройшов міні-фестиваль здоров’я.