Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 13:33:09

Психічно хвора жінка хотіла викрасти чуже майно

16.06.2018   12:12

Чернігівська місцева прокуратура звернулася до суду з клопотанням про застосування до жительки м. Чернігова примусових заходів медичного характеру, яка страждає на психічні розлади.

Встановлено, що жінка, маючи виявлені психіатричною експертизою клінічні розлади психіки, які порушують її  здатність правильно сприймати оточуючий світ, 23.04.2018, перебуваючи в торгівельному залі ТОВ «Еко-маркет», що по вул. 1-го Травня у м. Чернігові намагалася викрасти товар вказаного магазину, однак закінчити розпочате не вдалося, оскільки була викрита та затримана працівниками охорони.

Чинним законодавством України не передбачено можливості покарати вказану жінку, однак КПК України передбачає можливість застосування до таких громадян, які не усвідомлювали значення своїх дій під час вчинення суспільно-небезпеченого діяння,  примусових заходів медичного характеру в лікувально-психіатричних закладах МОЗ України.


Чернігівська місцева прокуратура

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: як приготувати курку в рукаві для запікання 11:51

Винахідник рукавів для запікання — справжній геній. Адже це кухонне пристосування максимально спростило процес приготування страв і позбавило господинь від подальшої необхідності вимивати духову шафу.

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала 11:49

Літнє сонцестояння – це астрономічний початок літа, у цей день у Північній півкулі встановлюється найдовший день та найкоротша ніч. Подібне явище спостерігається у цей же час у грудні, коли тривають найдовша ніч і найкоротший день у році.

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня 11:44

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 21 по 27 червня 2021 року.

21 червня - Міжнародний День Йоги

21 червня - Міжнародний День Йоги 07:41

Йога є однією з найдавніших як фізичних, так і духовних, вольових практик, яка виникла в Індії. Слово «йога» в санскриті означає приєднуватися чи об’єднуватися, символізує об’єднання тіла і свідомості.

АНОНСИ ПОДІЙ