Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 13 червня до 8:00 14 червня.
МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 12 небезпечних подій, а саме: 5 дорожньо-транспортних пригод, 5 пожеж та 2 випадки виявлення і знешкодження боєприпасів часів Другої Світової війни. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 9 осіб постраждали.
Дорожньо-транспортні пригоди – 5 (за інформацією Управління превентивної діяльності ГУ НП в Чернігівській області):
- в м. Ніжині по вул. Челюскіна о 02 год. 15 хв. 13 червня водій автомобіля "Mercedes-Benz 300 E" не справився з керуванням, в результаті чого здійснив зіткнення з придорожним деревом. Внаслідок пригоди пасажир автомобіля отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до Ніжинської центральної міської лікарні, другий пасажир автомобіля, 1992 року народження, від отриманих травм помер на місці аварії, ще один пасажир автомобіля, 1997 року народження, від отриманих травм помер в реанімаційному відділенні Ніжинської центральної міської лікарні;
- в м. Чернігові на нерегульованому перехресті вулиць Івана Мазепи та Ціолковського 09 год. 13 червня під час руху автобуса марки "Рута 22 СПГ" сталося відкриття задніх дверей запасного виходу, що призвело до падіння пасажира на проїжджу частину дороги. Внаслідок падіння пасажир отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до нейрохірургічного відділення Чернігівської обласної лікарні;
- в м. Чернігові по проспекту Миру о 15 год. 13 червня водій автомобіля "Volkswagen Transporter" здійснив наїзд на неповнолітнього пішохода, 2009 року народження, який переходив дорогу в межах нерегульованого пішохідного переходу. Внаслідок пригоди дитина отримала тілесні ушкодження та була доставлена до травмпункту Чернігівської обласної дитячої лікарні, після надання медичної допомоги була відпущена додому;
- в м. Чернігові по вул. Шевченка біля будинку №150 о 17 год. 13 червня водій автобуса "ПАЗ 4234" під час конфлікту з пасажиром автобуса не справився з керування та здійснив зіткнення з придорожньою електроопорою. Внаслідок пригоди 5 пасажирів автобуса отримали тілесні ушкодження та були доставлені до медичних закладів для надання необхідної медичної допомоги;
- в м. Чернігові по вул. Толстого біля будинку №94 о 18 год. водій автомобіля "ВАЗ 21051" здійснив наїзд на пішохода, який переходив проїжджу частину дороги поза межами пішохідного переходу. Внаслідок пригоди пішохід отримав тілесні ушкодження та був доставлений до травмпункту Чернігівської обласної лікарні, після надання медичної допомоги був відпущений додому.
Пожежі – 5, з них 3 пожежі в житловому секторі та 2 випадки загоряння сухої трави та сміття на площі 8,001га.
Виявлення та знешкодження боєприпасів часів Другої Світової війни – 2:
- групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління ДСНС України у Чернігівській області о 13 год. 5 хв. 13 червня було знищено 1 артилерійський снаряд калібру 76 мм часів Другої світової війни, який було виявлено 12 червня на відкритій території біля с. Городище Бахмацького району;
- групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління ДСНС України у Чернігівській області о 20 год. 30 хв. 13 червня було знищено 33 мінометні міни часів Другої світової війни, з яких 14 мін калібру 82 мм та 19 – калібру 50 мм, які було виявлено о 17 год. 13 червня при проведенні земляних робіт на відкритій території по в м.Чернігові по вул.Шевченка біля будинку №53.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 9-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 13 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 11 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 11 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 9 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 13 червня до 20 години 14 червня очікується мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер північно-східний 5-10 м/с. Температура по області вночі 13-18º тепла, вдень 23-28º тепла.
По Чернігову температура вночі 15-17º тепла, вдень 26-28º тепла.
Останні новини Чернігівщини
Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43
Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.
СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон 11:33
Контррозвідка Служба безпеки викрила на Чернігівщині зловмисника, який за вказівкою куратора з рф знищив військовий автомобіль, що використовувався для забезпечення підрозділів Сил оборони України та намагався втекти з країни.
У січні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 946 мільйонів гривень податків та зборів 11:30
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2026 року надійшло 946 млн грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 111 млн грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20
Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.