Зобов’язані судом привести бомбосховище у придатний стан
За принципової позиції Чернігівської місцевої прокуратури доведено у суді, що ТОВ «Пласт-Бокс Україна», будучи власником захисної споруди, не утримує її у належному стані, чим порушує вимоги законодавства у сфері цивільного захисту, що призводить до порушення встановлених державою гарантій по забезпечення конституційних прав громадян на захист життя, здоров'я та власності, насамперед в режимі підвищеної готовності на території Чернігівської області.
Представниками ТОВ «Пласт-Бокс Україна» повністю не визнавався поданий прокуратурою позов, у той же час судом встановлено, що відповідачем не здійснюється обслуговування проти вибухових пристроїв, електроручних вентиляторів, система водопостачання, каналізації, теплопостачання, не проведена технічна інвентаризація об'єкта. Взагалі відсутня документація у сховищі. Так, відсутній план приведення сховища у готовність, не визначено осіб за це відповідальних.
Актом від 29.08.2014 сховище оцінено як «не готове» до прийняття осіб, що укриваються, надані рекомендації щодо приведення сховища у готовність: провести технічну інвентаризацію; відновити систему життєзабезпечення. Проте, керівництво ТОВ «Пласт-Бокс Україна» від ознайомлення та підпису акту відмовилось.
Судом задоволено позов Чернігівської місцевої прокуратури та зобов'язано ТОВ «Пласт-бокс Україна» вжити організаційних заходів щодо приведення сховища № 95511, яке знаходяться по вул. Щорса, 66, м. Чернігова у придатний стан для використання за цільовим призначенням.
Чернігівська місцева прокуратура
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression