Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 квітня, 19:20:18

Рятувальники ліквідували пожежу в будівлі позаміського закладу оздоровлення та відпочинку

14.06.2018   08:40

10 червня о 12:38 до Служби порятунку "101" у м. Ніжині надійшло повідомлення про пожежу адміністративно-складського будинку позаміського закладу здоровлення та відпочинку ім. Я.П. Батюка, що в селі Вертіївка.

За викликом до місця події оперативно прибуло відділення 16-ї державної пожежно-рятувальної частини, відділення місцевих пожежних команд с. Вертіївка та с. Мала Кошелівка.

На той момент спостерігалось активне горіння та щільне задимлення в середині будівлі.

Спільними діями вогнеборців пожежу о 13:02 було локалізовано, а о 13:07 остаточно ліквідовано.

Пожежею знищені меблі, частково пошкоджено стіну та перекриття будівлі.

Ймовірною причиною пожежі послужив підпал.


Ніжинський МРВ Управління ДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.