Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 серпня, 02:38:23

Направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом надання неправомірної вигоди працівнику поліції

13.06.2018   13:35

Процесуальними керівниками Срібнянського відділу Прилуцької місцевої прокуратури направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні, що розпочате за фактом пропозиції надання та надання неправомірної вигоди працівнику Срібнянського ВП Прилуцького ВП ГУНП в Чернігівській області, тобто за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 369 КК України.

Так, у травні цього року один із жителів Срібнянського району Чернігівської області, з метою уникнути відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, висловлював пропозиції надання та надав неправомірну вигоду працівнику поліції, а саме грошові кошти в сумі 300 гривень. Однак, даний факт був зафіксований працівником поліції, який на місце події викликав слідчо-оперативну групу.
   
На даний час провадження перебуває на розгляді в суді.
   
Протидія злочинам, пов’язаним з корупцією є пріоритетом роботи органів прокуратури України.
   
   
Довідково: санкція ч. 1 ст. 369 КК України передбачає покарання у виді штрафу від п’ятисот до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

Останні новини Чернігівщини

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04

Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.

У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59

Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08

Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:05

Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини