Про надання органами ДФС області комплексу адміністративних, консультативних та інформаційних послуг
За січень – травень поточного року до податкових органів Чернігівської області надійшло понад 73 тис звернень від платників для отримання адміністративних, консультативних та інформаційних послуг.
Із загальної кількості адміністративних послуг – 90 відсотків (66 тис) надано через Центри обслуговування платників.
Найбільш популярною була послуга видачі відомостей про суми виплачених доходів та утриманих податків. Нею скористалися 33 тис осіб. На другому місці - видача картки платника податків – понад 21 тисячу.
Крім того, значну кількість було надано наступних послуг: надання витягу з реєстру платників єдиного податку - 3,4 тис, реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 3,2 тис, реєстрація платника єдиного податку та реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – по 3 тис, видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету – 1,6 тис, видача ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями – 1,1 тис, видача ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами – близько 1 тисячі.
Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.