За вбивство сусіда по дачі - 13 років позбавлення волі
За принципової позиції прокуратури вироком Прилуцького міськрайонного суду жителя Ніжинського району визнано винуватим у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України (умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині).
У судовому засіданні прокурором доведено, що у травні 2017 року обвинувачений, перебуваючи поряд з своїм дачним будинком у с. Омелянів Козелецького району, у ході сварки з сусідом з мотивів раптово виниклих неприязних відносин умисно наніс п’ять-шість ударів руками, ногами та дерев’яною палицею в область голови та шиї. Після втрати свідомості потерпілим, підсудний продовжив вчиняти дії, направлені на позбавлення життя, а саме затягнувши у двір домогосподарства та наніс удар цеглиною в область голови.
Згідно висновку судово-медичної експертизи у ході розтину трупу встановлено внутрішньо-черепну травму: крововиливи, забій головного мозку, переломи кісток склепіння основи черепа тощо.
У подальшому, з метою приховати злочин, обвинувачений перевіз тіло померлого на власному автомобілі до тваринного комплексу та заховав його біля купи сміття.
Врахувавши позицію прокурора щодо суспільної небезпеки злочину, те, що обвинувачений вини у вчиненні злочину не визнав, суд призначив покарання у вигляді 13 років позбавлення волі.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.