До фіналу конкурсу "МедіаЧЕ" вийшли 10 журналістських робіт
Завершився перший етап цьогорічного конкурсу журналістських робіт серед медійників Чернігівщини «МедіаЧЕ». До фіналу вийшло 10 учасників. Четверо з них отримають дипломи лауреатів та грошові премії.
31 травня, оргкомітет конкурсу завершив оцінювання 43 поданих матеріалів та підбив підсумки першого етапу.
Члени оргкомітету прийняли рішення не визначати фіналістів і переможців у номінації «Децентралізація на Чернігівщині», в якій цього року змагалися лише 4 претенденти. Натомість, одного з них відзначать заохочувальною премією.
Водночас, у номінації «Реформи на Чернігівщині» визначено 4 фіналістів.
Остаточно переможців «МедіаЧЕ» обере спеціально сформоване журі. До його складу запрошено знаних на Чернігівщині журналістів і медіаекспертів: Ірину Гайову, Сергія Народенка, Любов Потапенко, Олександра Соломаху. В оцінюванні окремих номінацій до журі також долучаються переможці минулорічного конкурсу: Вікторія Гаврик, Марія Пучинець, Ольга Конопацька-Плєхова, Яна Титенок та Світлана Цюпка.
Тим часом усі охочі можуть взяти участь у визначенні переможця в загальній номінації «Чернігівщина: голос спільноти». Віддати голос за фаворита можна до 17:00 5 червня за посиланням: http://bit.ly/MediaCHE2018.
Церемонія нагородження учасників конкурсу відбудеться 7 червня.
Фіналістами конкурсу стали:
У номінації «Чернігівщина патріотична» —
1. Матеріал «Крим — це Україна» (автор — Сєргєй Карась).
2. Фільм «Моя війна» (автор — Яна Титенок).
3. Стаття «Про що нагадала світлина 14-річної давності» (автор — Світлана Томаш).
У номінації «Реформи на Чернігівщині» —
1. Сюжет «Відкритий бюджет» (автори — Андрій Кулик та Сергій Ковальов).
2. Стаття «Медична реформа в дії: чи ж усі матимуть змогу обирати лікаря?» (автор – Марія Пучинець).
3. Сюжет «У Куликівському районі нарешті з’явилась суддя» (автор — Андрій Тіток).
4. Сюжет «Чернігівці почали обирати сімейного лікаря» (автор — Лілія Мельник).
У номінації «Молодь Чернігівщини» —
1. Передача «PROфесіонал. Стрітартер» (автор — Ольга Конопацька-Плєхова).
2. Матеріал «Диригент. Щоденна Terra Incognita» (автор — Віра Курико).
3. Передача «Світло надії. Дефлімпієць Олексій Коломієць» (автор — Ірина Довгошея).
Організатори конкурсу «МедіаЧЕ» — обласна організація Національної спілки журналістів, громадська організація «Асоціація регіональних ЗМІ», «Професійна спілка працівників мас-медіа міста Чернігова» Всеукраїнської «Незалежної медіа-профспілки України» та Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації.
Конкурс стартував 30 квітня. Прийом матеріалів тривав до 16 травня включно. За цей час надійшло 43 публікації, теле- і радіосюжети, які свого часу вийшли в світ у низці ЗМІ Чернігівщини. Долучитися до конкурсу могли журналісти Чернігівської області, чиї текстові чи аудіовізуальні матеріали були оприлюднені у вітчизняних друкованих, електронних ЗМІ та Інтернет-виданнях у період з 26 квітня 2017 року до 30 квітня 2018 року.
Оргкомітет конкурсу «МедіаЧе»
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.