П’яний водій, що збив жінку, зобов’язаний судом сплатити їй 100 тис. грн. моральної шкоди та відшкодувати державі збитки у розмірі 10,5 тис. грн.
Чернігівським районним судом визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому тяжкі тілесні ушкодження), яке відбулось 05.09.2017 с. Трисвятська Слобода, Чернігівського району, мешканця вказаного населеного пункту, який керуючи транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, здійснив наїзд на свою сусідку похилого віку.
Враховуючи те, що потерпіла не наполягала на позбавленні волі свого односельчанина, судом засуджено мешканця с. Трисвятська Слобода, Чернігівського району та області за вчинення вказаного злочину до покарання у виді 5 років позбавлення волі, із звільненням від його відбування на строк 3 роки.
Прокурором у судовому засіданні доведена необхідність у позбавленні винуваться дорожньо-транспортної пригоди права керувати транспортними засобами на 3 роки (це максимальний строк вказаного покарання відповідно до санкції статті).
Крім того, судом задоволено позови потерпілої та прокурора та зобов’язано обвинувачено відшкодувати потерпілій 100 тис. грн. моральної шкоди, а також сплати державі витрати понесені на проведення експертиз під час досудового розслідування та лікування потерпілої майже на 10,5 тис. грн.
Чернігівська місцева прокуратура
Останні новини Чернігівщини
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.
Виставка картин «Герої серед нас» 10:04
У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).
Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01
Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.
На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54
Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.