Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 березня, 13:03:33

На вимогу прокуратури реально виконано судових рішень на суму 70 млн. грн.

30.05.2018   13:33Агенцiя

Органами прокуратури області забезпечено постійний контроль за станом реального виконання судових рішень за позовами та заявами прокурорів.

З цією метою впродовж поточного року вже вивчено більше 100 виконавчих проваджень. На усунення виявлених порушень внесено 48 скарг на рішення, дії або бездіяльність державних виконавців, з яких 33 задоволено, інші перебувають на розгляді.
   
За фактом зловживання службовим становищем державним виконавцем органами прокуратури в поточному році зареєстровано кримінальне провадження.
   
Як результат, вже забезпечено реальне виконання судових рішень на суму більше 70 млн грн., з яких 14 млн грн. стягнуто за позовами прокурорів минулих років.
   
У державну та комунальну власність повернуто та попереджено до вибуття 5 тис. га земель. 
   
Таким чином, з метою забезпечення неухильного виконання рішень судів налагоджена  системна робота органів прокуратури області на даному напрямі.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина отримає 487,2 млн грн від уряду для підготовки до наступної зими в межах Плану стійкості регіону 12:48

Під час візиту Прем’єр-міністерки Юлії Свириденко на Чернігівщину минулого тижня начальник ОВА В’ячеслав Чаус представив План стійкості області.

Допомога сім’ям загиблих Захисників України та чернігівцям із пошкодженим житлом: чергові виплати 12:27

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення у рамках міських соціальних програм, що направлені на підтримку чернігівців, які постраждали внаслідок російської військової агресії.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 11:46

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

Чернігів отримав 15 одиниць спецтехніки для екстреного відновлення в межах спільного проєкту з JICA 11:24

Українські громади продовжують посилювати технічну спроможність для ліквідації наслідків обстрілів у межах Проєкту екстреного відновлення та реконструкції.

На Чернігівщині у найбільшому в Україні лісовому селекційно-насіннєвому центрі офіційно запустили лінію висіву 11:06

У Горбачівському лісництві ДП «Ліси України» в Кіптях працює Чернігівський лісовий селекційно-насіннєвий центр.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини