Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 квітня, 17:17:58

Замість громадських робіт – під арешт

30.05.2018   10:58

За процесуального керівництва Бахмацької місцевої прокуратури до Бахмацького районного суду скеровано обвинувальний акт у кримінальному провадженні, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 389 КК України (ухилення від громадських робіт особою, засудженою до цього виду покарання).

Під час судового розгляду з’ясовано, що підсудна наприкінці  2017 року була засуджена до покарання у виді 120 годин громадських робіт.
 
Вона була ознайомлена з порядком та умовами відбування покарання, роз’яснено наслідки у разі ухилення від відбування покарання, але до відбуття покарання так і не приступила.

Враховуючи всі обставини справи та позицію прокурора, судом засуджено жінку до покарання у виді 2 місяців та 15 днів арешту.


Бахмацька місцева прокуратура Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини