Бахмачанин опинився на лаві підсудних через гвинтівку та патрони
Прокурором Бахмацької місцевої прокуратури затверджено і направлено до суду для розгляду по суті обвинувальний акт за ч. 1 ст. 263 КК України (придбання, носіння та зберігання вогнепальної зброї та бойових припасів без передбаченого законом дозволу).
Під час досудового розслідування встановлено, що 53-річний житель Бахмацького району, як він сам пояснив, восени 2017 року знайшов гвинтівку Токарева та патрони до неї калібру 7,62 мм.
Весь цей арсенал чоловік зберігав вдома. Звідти його під час санкціонованого обшуку вилучили правоохоронці.
Обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.
Бахмацька місцева прокуратура Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57
Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.
Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55
Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:51
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50
День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».