Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 17:13:54

Відкритий діалог з представниками ромської національної меншини

26.05.2018   13:50Агенцiя

Про реалізацію планів заходів щодо інтеграції ромів в українське суспільство говорили 24 травня представники територіальних органів центральних органів виконавчої влади, Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області та громадськості.

«Проведення інформаційно-просвітницької роботи, спрямованої на протидію упередженому ставленню до осіб, які належать до ромської національної меншини є одним із важливих аспектів діяльності юстиції»,- зазначила Людмила Кузьміна, відповідальна особа за реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» в Головному територіальному управління юстиції у Чернігівській області.

Голова Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області Альона Івженко та її заступник Михайло Білявський акцентували увагу учасників зустрічі на тому, що кожна людина, як член суспільства повинна бути забезпечена рівними правами та можливостями, незалежно від раси, кольору шкіри, мови, релігії, політичних переконань.

Світлана Трянова, начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти, зазначила, що наразі обласним управлінням юстиції проводиться Декада до дня захисту дітей, повідомивши, що одним з напрямків його роботи є проведення правоосвітніх заходів щодо толерантного та неупередженого ставлення до осіб, які належать до ромської національної меншини.

Представники ДМС України в Чернігівській області Вікторія Сенюк та Ольга Огорілко спілкувались з учасниками заходу з питань документування, громадянства та паспортизації. Голова Правління, керівник проектів громадської організації «Бахтало Дром» Олексій Дідігуров говорив про запровадження процедури відкритого діалогу з представниками ромської національної меншини на території Чернігівської області, об’єднання спільних зусиль щодо інтеграції ромів в українське суспільство.


Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: як приготувати курку в рукаві для запікання 11:51

Винахідник рукавів для запікання — справжній геній. Адже це кухонне пристосування максимально спростило процес приготування страв і позбавило господинь від подальшої необхідності вимивати духову шафу.

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала 11:49

Літнє сонцестояння – це астрономічний початок літа, у цей день у Північній півкулі встановлюється найдовший день та найкоротша ніч. Подібне явище спостерігається у цей же час у грудні, коли тривають найдовша ніч і найкоротший день у році.

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня 11:44

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 21 по 27 червня 2021 року.

21 червня - Міжнародний День Йоги

21 червня - Міжнародний День Йоги 07:41

Йога є однією з найдавніших як фізичних, так і духовних, вольових практик, яка виникла в Індії. Слово «йога» в санскриті означає приєднуватися чи об’єднуватися, символізує об’єднання тіла і свідомості.

АНОНСИ ПОДІЙ