Внаслідок пустощів з вогнем 8-річного хлопчика виникла пожежа господарчої споруди
25 травня о 12:13 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу господарчої будівлі по вул. Прилуцькій, що у м. Ніжині.
До місця пригоди за викликом оперативно прибуло три відділення 16-ої державної пожежно-рятувальної частини.
На той момент вогнем було охоплено покрівлю споруди, а полум`я поривами вітру могло швидко перекинутися до розташованого поруч житлового будинку та ще однієї господарської будівлі.
Спільними діями вогнеборці о 12:32 пожежу локалізували, а о 13:40 остаточно ліквідували не допустивши розповсюдження вогню на поруч розташовані споруди.
Як з`ясувалося, причиною виникнення пожежі послужили дитячі пустощі з вогнем 8-річного онука господарки. Залишений без належної уваги дорослих хлопчик вигадав на подвір'ї небезпечні ігри із сірниками. Вогнем знищено покрівлю на площі 30 кв. м, пошкоджено перекриття та стіни будівлі.
Загалом до ліквідації пожежі було залучено 10 чоловік особового складу та 3 одиниці спеціальної техніки
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.