У Чернігові на зупинках громадського транспорту з’являться павільйони уніфікованого зразка
24 травня виконавчий комітет Чернігівської міської ради затвердив перелік зупинок громадського транспорту для встановлення зупинкових павільйонів у 2018-2019 роках.
Як повідомив начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Ярослав Куц, таких зупинок громадського транспорту, де будуть встановлені протягом двох років зупинкові павільйони уніфікованого зразка, визначено за 118 адресами.
- В останні дні активно велися дискусії, зокрема, з власниками підприємств, на балансі яких є зупинкові комплекси, і де вони займаються торгівлею своєї продукції. Я хочу повідомити, що зі всіма ними досягнуто порозуміння. Хоча таке порозуміння було досягнуто вже рік чи два тому, коли у нас була чітка домовленість з власниками зупинкових комплексів щодо тенденції по заміні різнокольорових, різноформатних, з різних матеріалів та по площі, які в додаток до всього цього ще й знаходяться в центральній частині міста та біля навчальних закладів. У деяких торгових точках школярам продають алкогольні напої та цигарки - це доведені неодноразові факти.
Загальна тенденція всіх міст України - відмовлятися від таких комплексів, особливо в центральній частині міст. Я наголошую, що місто наразі нічого нікому не нав’язує.
Прохання лише одне: підійти до цього питання з розумінням і водночас знайти якесь спільне рішення та консенсус у частині часу, коли вони будуть прибиратися.
Всі позиції, наголошені мною, зрозумілі всім підприємцям. Хоча з часом деякі з них говорять про те, що вони не чули та не знали про це.
Тобто на сьогоднішній день ми не можемо залишитися єдиним обласним центром, де в центральній частині міста є такі зупинкові комплекси, - зазначив Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко. Він також додав, що на поточний рік із 118 вже погоджені 65 адрес. Крім того, перемовини з підприємцями будуть продовжуватися й можливо додадуться ще близько 15-20 адрес.
Управлінню земельних ресурсів міської ради доручено врахувати дане рішення при підготовці питань на розгляд сесії Чернігівської міської ради.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression
На Чернігівщині викрито схему викрадення та збуту пального, призначеного для потреб оборони 17:27
Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Чернігівській області та ГВЗВВБ «Центр» ДПС України викрито схему незаконного викрадення палива, яке належало одному з прикордонних підрозділів Чернігівської області.