Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 січня, 20:09:58

Знову шахраї видають себе за податківців… тепер уже у Варві

25.05.2018   07:22

Цього місяця неабияк активізувалися шахраї, що видають себе за податківців.

Цього разу до відділу внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Чернігівській області ГУ ДФС у Чернігівській області надійшла інформація, що телефонують підприємцям смт. Варва.

Дзвінки надходять з телефонних номерів: (095) 731-58-62, (066) 260-87-02. Невідомі особи представляються начальником Варвинського відділення Прилуцької ОДПІ і вимагають надати грошові кошти шляхом зарахування на картковий рахунок № 5167 4910 1602 0447, відкритий у відділенні Ощадбанку на ім’я Бобилева О.Л.

Звертаємо увагу, що це шахрайство!!!
Якщо вам надійшов такий дзвінок, то будь ласка перевірте інформацію, зателефонувавши до відділу внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Чернігівській області ГУ ДФС у Чернігівській області за номером (0462) 668-522.
Цим ви вбережете не тільки себе, а й інших підприємців області.


Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56

22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.

Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54

Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.

Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52

Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51

У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини