Результати операції "Перевізник" у Чернігівській області
Нагадуємо, що від 20 квітня на території країни триває проведення комплексних заходів під умовною назвою «Перевізник».
Станом на сьогодні патрульні перевірили 1073 транспортних засоби, які використовуються для перевезення пасажирів, з яких 125 використовуються для перевезення організованих груп дітей. Із загальної кількості оглянутих автобусів – 42 виявилися технічно несправними.
Поліцейські зафіксували 425 порушень законодавства, допущених водіями маршрутних транспортних засобів. Найпоширенішими серед них є:
– перевезення пасажирів понад встановлену кількість – 163;
– відхилення від визначеного маршруту руху – 148;
– порушення правил зупинки під час здійснення посадки (висадки) пасажирів – 14.
До адміністративної відповідальності патрульні притягли й 4 посадових особи за випуск на лінію транспортних засобів, технічний стан яких не відповідав встановленим вимогам або без необхідних документів, та 1 особу за допуск до керування водія, який перебував у стані алкогольного сп’яніння.
Патрульна поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
В області підписали Меморандум про співпрацю з Інститутом серця 11:40
Днями у Чернігові відбулась зустріч представників регіональної медичної спільноти з фахівцями Державного некомерційного підприємства «Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України».
Міськсвітло звітує про виконані роботи з обслуговування міських об’єктів 11:17
За останні два тижні комунальні бригади КП «Міськсвітло» виконали значний обсяг робіт з ремонту та оновлення вуличного освітлення та засобів регулювання дорожнього руху у Чернігові.
У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 10:55
20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.
Послуга раннього втручання вже доступна для чернігівських родин 10:41
На території Чернігівської міської громади запроваджується нова соціальна послуга раннього втручання.