Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 16 червня, 01:59:34

Статистика поліції: Чернігів стає більш безпечним містом

23.05.2018   09:54

На думку Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка, для переселення Чернігівського міського відділу поліції в інше приміщення (у зв’язку з тим, що приміщення на Шевченка, 13 через незадовільний стан несучих конструкцій характеризується як непридатне до експлуатації) найбільш реальним варіантом є нинішнє приміщення міської ДФС.

- Я вважаю, що серед тих варіантів, які ми обговорювали по приміщеннях – це найбільш раціональна пропозиція. У них відбувається значне скорочення штатів, зараз загальний штат міського відділу ДФС – 50-60 чоловік разом з усіма технічними працівниками, на 5-поверхове приміщення. Їх переселення до обласного ДФС практично проситься. Якщо буде в керівника обласного управління ДФС згода на таку позицію, то приміщення по вул. Кирпоноса має всі умови, які могли би бути базовими для міського відділу поліції. Тоді потрібні наші узгоджені контакти з відповідними міністрами і вирішення цього питання на рівні Кабміну. Якщо ж керівництво ДФС не погодиться і матиме інше бачення – будуть розглядатися інші приміщення, - сказав Чернігівський міський голова на розширеній нараді з керівниками міських служб сьогодні, 22 травня.

За інформацією, яку доповів на цій нараді керівник міського відділу поліції Володимир Реберг, зараз у штаті відділу – 291 посада. Це на 278 посад менше, ніж було до проведення реорганізації, яка почалася в 2015 році.

У середньому, в Чернігові щодоби реєструється 190 заяв і повідомлень про вчинення кримінальних правопорушень та інших подій. Це 41% від усіх заяв і повідомлень, що надходять по області.

Наразі в обласному центрі спостерігається динаміка в бік зменшення по всіх видах кримінальних правопорушень.

За перших 4 місяці цього року в Чернігові до ЄРДР внесено 1496 заяв і повідомлень. З них:
- Про особливо тяжкі злочини – 18 проти 22 у минулому році;
- Про тяжкі злочини – 296 при 568 минулого року;
- Про тяжкі тілесні ушкодження – 2, в минулому році було 6;
- Про тяжкі тілесні ушкодження зі смертю потерпілого – 0, було 1;
- Про крадіжки – 887 проти 1140 у минулому році;
- Крадіжки з квартир – 93 проти 150;
- Грабежі – 14 проти 42;
- Розбої – 2 проти 5;
- Незаконне заволодіння автотранспортом – 4 проти 13 за аналогічний період минулого року.

У поточному році працівниками відділу розкрито 3 вбивства, 2 випадки нанесення тяжких тілесних ушкоджень, 1 розбійний напад, 14 грабежів, 33 квартирних крадіжки, 233 крадіжки особистого майна громадян.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 9 нових випадків COVID-19

Виявлено 9 нових випадків COVID-19 17:15

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 15 червня в області зафіксовано 9 нових випадків COVID-19.

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа "Кошлатий Борушко" 15:03

З 14 по 22 червня при центральній міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського працюватиме дитяча літературна школа «Кошлатий Борушко».

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому 14:56

Про це повідомляє Чернігівський обласний центр зайнятості. При цьому на кожне вільне робоче місце претендувало 12 осіб проти 27 торік.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 14:46

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

"Чернігів стародавній": географія відвідувачів розширюється 10:22

Поступово збільшується потік відвідувачів у музейні об’єкти Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Розширюється і їх географія.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини