Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 червня, 12:10:59

Про те, як виконуються обіцянки Чернігівського міського голови, звітуватимуть публічно

22.05.2018   13:29

Таким же чином будуть даватися й відповіді на питання, які були задані мешканцями на цих зустрічах, але вимагали часу на з’ясування обставин.

Усі підняті питання братимуться на облік і контроль з чітким визначенням завдань, відповідальних і термінів виконання.

Саме таке завдання поставив Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко перед усіма своїми підлеглими. Про свій намір доводити до кінцевого результату все те, що говориться на таких зустрічах, міський голова казав неодноразово, але протокольно завдання було дане на засіданні виконавчого комітету міської ради 17 травня:
- Повинна бути чітка інвентаризація всіх питань. Створюється таблиця, призначаються відповідальні, терміни виконання – все, як повинно бути. На нараді це обговорюється і потім по результатах ми звітуємо. Більше того: якщо потрібно, то і в змі. Тому в мене прохання до всіх, кого підняті там питання стосуються: підходити до цього відповідально.  Це – пріоритет №1 у вашій роботі.  Якщо ми–Ми повинні думати спочатку, враховувати всі обставини – але якщо ми вже даємо обіцянку, що зробимо – то робіть. Інших варіантів ні в мене, ні у вас, як у моїх підлеглих, нема, - сказав тоді мер.

Зазвичай розширені нагади міського голови з керівниками структурних підрозділів і комунальних підприємств міської ради проходять щовівторка. Найближча така нарада – завтра, 22 травня. Початок о 8.00.

Дивіться трансляцію на офіційному веб-порталі Чернігівської міської ради або на  сторінці «Прес-служба Чернігівської міської ради» в соціальній мережі «Facebook».

Уточнити день і час проведення наради кожного тижня можна на веб-порталі Чернігівської міської ради в розділі "Актуально", де завжди публікується орієнтовний план основних заходів ради на тиждень.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

"Чернігів стародавній": географія відвідувачів розширюється 10:22

Поступово збільшується потік відвідувачів у музейні об’єкти Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Розширюється і їх географія.

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині 09:45

Деякі боржники зневажливо ставляться до обов’язку сплачувати аліменти, а інколий навмисно приховують правдиву інформацію про розмір своїх доходів та місце проживання.

Бібліотекам у Чернігові передали нові видання Інституту національної пам’яті

Бібліотекам у Чернігові передали нові видання Інституту національної пам’яті 09:37

11 червня бібліотеки Чернігова отримали нові видання Українського інституту національної пам’яті.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:06

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 14 червня травня по 8:00 15 червня 2021 року.

Олександр Кодола про важливі соціально-економічні проекти для розвитку Ніжина

Олександр Кодола про важливі соціально-економічні проекти для розвитку Ніжина 08:50

14 червня відбулася щотижнева оперативна нарада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини