Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 13 червня, 12:19:10

Рятувальники проводять профілактичну роботу серед школярів області

21.05.2018   07:14Агенцiя

Навчання дітей правилам безпечної поведінки є невід'ємною частиною виховання підростаючого покоління. Знаючи основні вимоги та маючи навики поводження в надзвичайних ситуаціях, дитина в майбутньому не стане винуватцем їх виникнення і зможе захистити себе і оточуючих.

В рамках проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності», який триває в закладах освіти по всій території області 18 травня рятувальники Козелецького районного відділу та Сосницького районного сектору завітали до учнів гімназії № 1 в селищі Козелець та вихованців Сосницького навчально-реабілітаційного центру.

Під час занять рятувальники ознайомили дітей з правилами безпеки життєдіяльності у побуті, при перебуванні в природних екосистемах, під час відпочинку біля водойм, а також розповіли алгоритмом дій при виявленні вибухонебезпечних та схожих на них предметів. Крім того, фахівці ДСНС довели дії у разі виникнення пожежі, способи надання невідкладної допомоги у екстрених ситуаціях. 

А учні Срібнянської та Карпилівської загальноосвітніх навчальних закладів завітали до Срібнянського державного пожежно-професійного посту з метою розширення та систематизації знань дітей про заходи безпеки в побуті, на вулиці та сформувати у малечі елементарні навички поведінки у критичних ситуаціях. Діти з захопленням розглядали пожежну техніку та бойове спорядження, яке використовується під час гасіння пожеж та порятунку людей в різноманітних надзвичайних ситуаціях. Рятувальники розповіли дітям про роботу пожежних підрозділів та дали їм приміряти свій  бойовий одяг.

Наприкінці заходу рятувальники вручили учням листівки та інформаційні плакати з правилами безпечної поведінки.


УДСНС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються 19:51

11 червня 2021 року ХХ Міжнародний фестиваль класичної музики “Сіверські музичні вечори”, присвячений 250-річчю Людвіга ван Бетховена, повернувся на сцену Чернігівського обласного філармонійного центру — втретє. Двічі його переривали наступи пандемії.

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів 19:44

Аби запобігти виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних з вибухами боєприпасів часів минулих війн, загибелі й травмування людей від них