Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 13 червня, 04:38:42

Чорні запорожці знову рвуться в бій

17.05.2018   09:31

Черговий етап бойової злагодження, який триває на одному з полігонів Чернігівщини, вкотре доводить високий рівень згуртованості, вишколу, готовності підрозділів та всього особового складу бригади до виконання бойових завдань, за будь яких умов обстановки.

Приємно спостерігати за тими позитивними змінами, які останнім часом відбуваються в бригаді.

Набувають досвіду та зростають у професійному відношенні молодші командири, які дійсно стають справжніми помічниками офіцерів. Навчають підлеглий особовий склад, передають неоціненний бойовий досвід, набутий під час АТО.

Росте гідна зміна й серед представників молодшого офіцерського складу, командирів підрозділів.

Так, відбулося певне оновлення колективу, втім це процес природній та незворотній. Але й повертаються до строю військовослужбовці, які в свій час проходили службу за мобілізацією, чимало контрактників, які в різні роки служили в бригаді, або звільнилися одразу після виходу з АТО.

І чим ближче той час, коли Чорні запорожці знову стануть на захист Держави, тим більше в очах військовослужбовців рішучості, впевненості в своїх діях, готовності гідно виконати всі поставлені завдання!

Останні новини Чернігівщини

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються 19:51

11 червня 2021 року ХХ Міжнародний фестиваль класичної музики “Сіверські музичні вечори”, присвячений 250-річчю Людвіга ван Бетховена, повернувся на сцену Чернігівського обласного філармонійного центру — втретє. Двічі його переривали наступи пандемії.

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів 19:44

Аби запобігти виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних з вибухами боєприпасів часів минулих війн, загибелі й травмування людей від них

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 54 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 54 нових випадків COVID-19 19:37

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 12 червня в області зафіксовано 54 нові випадки COVID-19.

Форум медійників Чернігівщини: хто переміг у конкурсі "Медіа Че"? 11:20

11 червня, в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбувся традиційний обласний форум медійників Чернігівщини, приурочений до нещодавнього Дня журналіста.

Умови в'їзду до інших країн для українців 11:12

Триває сезон відпусток, тож нагадуємо, що через COVID-19 при відвідуванні популярних туристичних напрямків діє низка обмежень і вимог.