Триває судовий розгляд за фактом
Чернігівською місцевою прокуратурою підтримується державне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом закінченого замаху на умисне вбивство.
У ході досудового розслідування встановлено, що житель Чернігівського району, у січні поточного року, перебуваючи неподалік одного із кафе в смт. Гончарівське, Чернігівського району та області, будучи в стані алкогольного сп’яніння, з мотивів раптово виниклих особистих неприязних відносин, умисно наніс один удар в область лівої половини грудної клітки потерпілому, використовуючи невстановлений досудовим розслідуванням односторонній гострий колюче-ріжучий предмет (типу ножа), спричинивши останньому тяжкі тілесні ушкодження за ознакою небезпеки для життя в момент заподіяння, від яких потерпілий у разі ненадання невідкладної, своєчасної медичної допомоги міг померти.
Дії зловмисника кваліфіковано за ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 115 КК України (закінчений замах на умисне вбивство).
Обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.
На даний час, проведено підготовче судове засідання у даному кримінальному провадженні та призначено дату судового розгляду.
За інформацією Чернігівської місцевої прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.