Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 12:58:57

Завдяки втручанню прокурора незаконні договори про постачання продуктів харчування у дитячий садок розірвано

10.05.2018   16:51

Прокуратурою попереджено незаконне використання бюджетних коштів, виділених для закупівлі продуктів харчування для вихованців одного з дитячих садків Талалаївського району.

Як встановлено, селищною радою, у підпорядкуванні якої знаходиться садок, укладено договори з підприємцями на постачання продуктів харчування на загальну суму 134 тис. грн. 
   
Проте вказані договори не містили істотних умов, а саме найменування та ассортименту продукції, кількості товару, ціни за одиницю.  
   
В угодах зазначено лише загальну суму, на яку передбачено постачання продуктів харчування, без їх конкретних характеристик.
   
Оскільки договори укладені без додержання вимог законодавства, у тому числі про публічні закупівлі, прокуратурою подано позов до господарського суду про визнання недійсними зазначених  договорів.
   
Під час судового розгляду незаконний договір сторонами розірвано, у зв’язку з чим провадження у справі закрито.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38

У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16

Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.

Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55

26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32

Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини