На лаві підсудних опинилися місцеві жителі, які незаконно збували наркотичний засіб в м. Бахмач
Бахмацькою місцевою прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт стосовно двох чоловіків, які за попередньою змовою в січні 2018 року, діючи умисно, з корисливих мотивів, з метою швидкого та незаконного збагачення, здійснювали незаконне виготовлення з метою збуту та збут наркотичного засобу – опію ацетильованого на території м. Бахмач.

У січні цього року чоловіків було затримано, повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України (незаконне виготовлення з метою збуту, незаконнй збут особливо небезпеченого наркотичного засобу, вчиненого повторно, за попередньою змовою групою осіб).
Наразідо обвинувачених обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Довідково: санкція ч. 2 ст. 307 КК України перебачає відповідальність від6 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Бахмацька місцева прокуратура Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 11 чернігівців 16:32
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 13 жовтня затвердив чергові рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України.
Чернігівська обласна дитяча лікарня крокує до європейської медичної спільноти 15:51
В рамках Форуму Міжнародного медичного партнерства, який цьогоріч пройшов під гаслом «Від лікаря до лікаря» (International Medical Partnership Forum: From Doctor to Doctor) 9 жовтня у Києві було підписано Меморандум про співпрацю між Чернігівською обласною дитячою лікарнею та Університетською клінікою міста Лілль (Франція).
Олімпіади мужності й таланту: діти Чернігівщини – приклад незламності 15:20
Попри складну безпекову ситуацію, численні повітряні тривоги та безсонні ночі дітей, їхніх батьків і педагогів, освітяни Чернігівщини вкотре довели згуртованість, відповідальність і відданість своїй справі.
Понад 2 мільйони гривень — на підтримку чернігівських сімей із новонародженими 14:28
Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини буде надано ще 77 чернігівкам, зареєстрованим у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат становить 2 265 000 гривень.
До уваги ВПО та отримувачів різних видів соціальних допомог! 13:37
Нагадуємо, що з 1 липня 2025 року внутрішнє адміністрування соціальних допомог, в тому числі і допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, передано до органів Пенсійного фонду України.