Керівники області відвідали госпіталь для ветеранів війни
7 травня, напередодні відзначення Дня пам'яті і примирення та 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні вони відвідали обласний госпіталь для ветеранів війни, де зустрілися з учасниками бойових дій, які проходять лікування у цьому медичному закладі.
Звертаючись до присутніх, очільники Придесення відзначили неоцінимий внесок ветеранів Другої світової війни у перемогу над нацистськими загарбниками.
Як було зазначено, подвиг ветеранів, які вберегли від ворога не тільки нашу державу, на долю якої випали вирішальні та найзапекліші баталії того жорстокого збройного конфлікту, але і всю планету.
Також було акцентовано увагу на тому, що протягом 16 років роботи госпіталю тут поправили своє здоров'я більше майже 33 тисячі ветеранів, які своєю сумлінною працею створювали багатство країни та героїчно, у роки Другої Світової війни, захищали честь і незалежність рідної Батьківщини, подвиги яких нині повторюють їхні діти та онуки на сході України... До речі, в Центрі медичної реабілітації для учасників АТО, що був створений при госпіталі, з початку бойових дій з оборони територіальної цілісності нашої держави, вже проліковано майже сімсот захисників Батьківщини.
В ході розмови із ветеранами та медичним колективом госпіталю було також зазначено, що спільним розпорядженням голови облдержадміністрації і голови обласної ради від 5 травня 2018 року, були виділені кошти на придбання побутової техніки для харчоблоку медичного закладу.
Проте не обійшлося без сюрпризів – керівництву Чернігівського обласного госпіталю ветеранів війни на чолі з головним лікарем Володимиром Товчигою було вручено сертифікат на постільну білизну, а пацієнтам медичного закладу – подарунки, в числі яких і святковий концерт у виконанні Чернігівських митців.
Останні новини Чернігівщини
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.
Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13
Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:01
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.