Поліція оперативно розшукала викрадачів скутера
До поліції надійшла інформація про крадіжку скутера з подвір’я жителя Чернігівського району. Оперативники кримінальної поліції вирахували і затримали зловмисників по «гарячих слідах».
6 травня по допомогу до поліції звернувся житель Чернігівського району і повідомив, що вночі невідома особа викрала його скутер «Viper Active», який знаходився на подвір’ї.
В ході розшукових заходів кримінальна поліція викрила у скоєному односельця потерпілого та подружжя з сусіднього села. Показово, що голова родини вже мав проблеми із законом.
Зловмисники затримані в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та поміщені до ізолятора тимчасового тримання, їм повідомлено про підозру. Мопед вилучено.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене за попередньою змовою групою осіб) - карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років з конфіскацією майна або без такої.
Триває досудове розслідування. Затримані перевіряють на причетність до скоєння аналогічних злочинів.
Сектор комунікації поліції Чернігів якої області
Останні новини Чернігівщини
Відстрочка від мобілізації для чернігівців: що зміниться з 1 листопада — пояснюють юристи 14:27
З 1 листопада 2025 року в Україні починають діяти нові правила оформлення та продовження відстрочок від мобілізації. Вони запроваджуються постановою Кабміну №560 і стосуються всіх військовозобов’язаних, зокрема мешканців Чернігова та області.
В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 13:22
Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці. Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 30 жовтня по 8:00 31 жовтня 2025 року 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Освіта та спорт: з проблематикою Чернігівщини ознайомилися представники профільних міністерств 11:48
Сьогодні Чернігівську область з робочим візитом відвідали заступники очільників двох міністерств: освіти і науки – Андрій Вітренко, молоді та спорту – Сергій Тимофєєв.