Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 01:16:36

Поліція підбила підсумки місячника добровільної здачі зброї

05.05.2018   09:42Агенцiя

В рамках місячника добровільної здачі зброї, що тривав з 1 по 30 квітня, жителі Чернігівщини демонстрували високий рівень правосвідомості – добровільно здавали до поліції незаконну зброю, боєприпаси, вибухові матеріали та спеціальні засоби.

Для інформування широких верств жителів області поліція проводила роз’яснювальну роботу про умови проведення місячника добровільної здачі зброї та правові наслідки зберігання незаконної зброї. В засобах масової інформації, сільських та селищних радах правоохоронці організували та провели кількасот тематичних виступів.

Протягом місячника з незаконного обігу виведено близько 200 одиниць вогнепальної зброї, 4 одиниці нарізної зброї армійських зразків (часів Другої світової війни), 10 одиниць мисливської нарізної (з них – 4 одиниці незареєстрованої), 165 одиниць мисливської гладкоствольної зброї (з них 45 одиниць зброї, не зареєстрованої в поліції), 10 одиниць холодної зброї.

Добровільно здано шість сотень набоїв різних калібрів. Добровільно здано 46 одиниць спецзасобів: 37 одиниць газової зброї, 3 з яких не зареєстровані, 9 одиниць пристроїв травматичної дії.

Так, семеро жителів обласного центру звернулися до сектору дозвільної системи м. Чернігова та добровільно здали мисливські гладкоствольні та нарізні рушниці марки ТОЗ та ІЖ різних модифікацій, які не були зареєстровані в поліції.

Шестеро жителів Прилук та Прилуцького району добровільно здали до поліції 2 одиниці нарізної та 3 одиниці мисливської гладкоствольної зброї - рушниці марки ТОЗ різних модифікацій та 1 нарізну рушницю часів Другої світової війни.

Шестеро жителів Козельця та Козелецького району здали до поліції 6 одиниць нарізної гладкоствольної зброї марки ІЖ різних модифікацій та 3 іномарки.

Поліція звертається до громадян та нагадує, що незаконна зброя – це не тільки порушення закону, а й причина нещасних випадків, які нерідко відбирають життя і здоров’я у нерозважливих власників.

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.